تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تاسيس شعبه بين‌الملل دانشگاه علوم پزشکي اراک

  معاون آموزش و تحقيقات دانشگاه علوم پزشکي اراک، گفت: شوراي گسترش دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور با تاسيس شعبه بين‌الملل دانشگاه علوم پزشکي اراک موافقت کرد.

  به گزارش سرويس دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه مرکزي، دکتر سعيد چنگيزي آشتياني يکي از اهداف راه‌اندازي شعبه بين‌الملل را سياستگذاري و برنامه‌ريزي و مديريت بر مدل‌هاي نوين بين‌المللي در جلب مشارکت و همکاري در طرح‌ها و پروژه‌هاي فرا دانشگاهي در سطح منطقه‌اي و بين‌المللي عنوان کرد.

  وي افزود: طراحي و اجراي شبکه توسعه فعاليت‌هاي بين‌المللي في‌مابين واحدهاي مختلف دانشگاه و بهره‌مندي از فضاي مجازي براي گسترش برون‌ مرزي آن، پيگيري وظايف و مأموريت‌هاي تدوين شده در اساسنامه پرديس بين‌الملل دانشگاه و تداوم برنامه‌هاي اجرايي آن در جهت تبادل استاد و دانشجو و اجراي پروژه‌هاي آموزشي و تحقيقاتي مشترک در سطح بين‌المللي، دستيابي به استانداردهاي بين‌المللي آموزش و پژوهش در گروه‌هاي مختلف پزشکي و ارتقاء اعتباربخشي به مدارک و مدارج علمي فارغ‌التحصيلان و همچنين صدور مدارک مشترک با دانشگاه‌هاي معتبر دنيا و انجام مأموريت‌هاي اجرايي پرديس، امور بين‌الملل و روابط دانشگاهي و ديگر امور مرتبط با آن از ديگر اهداف راه اندازي شعبه بين الملل در دانشگاه علوم پزشکي اراک است.

  معاون آموزش و تحقيقات دانشگاه علوم پزشکي اراک گفت: در حال حاضر دانشگاه نياز جدي به تقويت زير ساخت‌هاي مطمئن و پيشرفته فضاهاي مجازي و IT و ارتقاي کيفيت سايت‌هاي انگليسي دانشگاه، به منظور معرفي جهاني ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي آن به عنوان گامي مؤثر براي حضور در عرصه‌هاي بين‌المللي دارد.

  آشتياني با بيان اينکه هدف از تشکيل شعبه بين‌الملل دانشگاه کسب درآمد نيست، تصريح کرد: بلکه پاسخ به نيازهاي آموزشي منطقه و دانشجويان ايراني خارج از کشور و ايجاد بستر براي همکاري‌هاي بين‌المللي آموزشي و ارتقاي آموزش علمي پزشکي در داخل از اين رهگذر و ترويج مباني فرهنگي انقلابي ايران اسلامي مد نظر است.


  این مطلب تا کنون 77 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 15 تير 1392 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : دانشگاه ,پزشکي ,بين‌المللي ,علوم ,بين‌الملل ,شعبه ,علوم پزشکي ,دانشگاه علوم ,بين‌الملل دانشگاه ,پزشکي اراک ,شعبه بين‌الملل ,شعبه بين‌الملل ,
  تاسيس شعبه بين‌الملل دانشگاه علوم پزشکي اراک

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 3 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55471
 • تعداد مطالب :149106
 • بازدید امروز :220689
 • بازدید داخلی :9100
 • کاربران حاضر :145
 • رباتهای جستجوگر:397
 • همه حاضرین :542

تگ های برتر